Biuro Rachunkowe "Księga" powstało w 2008 roku. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w innych firmach, pozwoliło już od początku działalności "Księgi" świadczyć profesjonalne usługi na wysokim poziomie.

Kwalifikacje, wiedza i umiejętności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych właścicielki Biura Rachunkowego "Księga", pozytywnie oceniło Ministerstwo Finansów, wystawiając certyfikat księgowy nr 4262/2003.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, czynności związane z pracą księgową możemy wykonywać w siedzibie firmy Klienta. Zapewniamy fachową pomoc i profesjonalną obsługę prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Oddaj rachunki w dobre ręce!

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że sprawy finansowe firmy mogą zostać powierzone tylko osobom kompetentnym, które będą w stanie bezpiecznie prowadzić nasz dorobek finansowy przez gąszcz przepisów i uregulowań. W 2008 roku postanowiliśmy zarejestrować działalność gospodarczą, i od tamtego czasu, poprzez naszą sumienność i dzięki zdobywanemu doświadczeniu, nieustannie pomagamy innym firmom bezpiecznie rozwijać się, w czasie kiedy my zajmujemy się nieuniknionymi sprawami związanymi z rachunkowością.

Pomagamy w rozwoju innym, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie, co skutkuje wzrostem naszych kompetencji wobec pojawiających się wyzwań. Dziś pragniemy zaprosić do współpracy także Ciebie! Pamiętaj, że gdy zlecisz nam prowadzenie księgowości swojej firmy, zyskasz czas, który będziesz mógł poświęcić rodzinie, na odpoczynek lub jeszcze bardziej efektywną pracę.